
Kjøkkenvask BlancoMetra 6 S FSort
9 995 kr
Farge: Sort

Metra 6 S F
Sort9 995 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Blanco Metra 6 S F er en stilren og pen kjøkkenvask for planmontering med liten avrenningsflate og skyllekum. Den har 3½" avløp med eksenter og kurvventil. Eksentervrideren gjør at du kan stenge/åpne kurvventilen uten å stikke hånden i den. Kjøkkenvasken er dessuten vendbar.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 525929 |
| Minste skapbredde | 600 mm |
| Modell | Vendbar |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Oppvaskkum | Dobbel |
| Montering | Planlimning |
| Materiale | Silgranit |
| Type | Kjøkkenvask |
| Serie | Metra |
| Farge | Sort |
| Dybde | 490 mm |
| Vendbar | Ja |
| Bredde | 990 mm |
| Kumdybde | 130/190 mm |
| EAN-nr | 4020684731058 |


