




Hjørnevask BlancoDelta II InFino Rustfritt Stål med Dobbel Vask og Avrenningsområde
15 995 kr

Delta II InFino Rustfritt Stål med Dobbel Vask og Avrenningsområde
15 995 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Hjørnevask Blanco Delta IF InFino er en elegant vask med en ergonomisk plassert hovedvask, en sidevask og en avrenningsdel. Den har en romslig vask som forenkler matlaging og oppvask, en moderne designet avrenningsflate samt en mindre vask til høyre med skyllebolle i rustfritt stål. Vasken har også en knapp for åpning/lukking av bunnventilen på kanten av vasken.
Varemerke
Beskrivelse
Hjørnevask Blanco Delta IF InFino er en elegant vask med en ergonomisk plassert hovedvask, en sidevask og en avrenningsdel. Den har en romslig vask som forenkler matlaging og oppvask, en moderne designet avrenningsflate samt en mindre vask til høyre med skyllebolle i rustfritt stål. Vasken har også en knapp for åpning/lukking av bunnventilen på kanten av vasken.
Blancos stål oppfyller de høyeste kravene til kvalitetskontroll. Det tåler temperaturer opp til 300 °C og beholder det polerte utseendet selv i direkte sollys. Materialets overflate er glatt og ikke-porøs, og derfor svært hygienisk og trygt for matlaging.
Fordeler: Hjørnekjøkkenvask Blanco Delta II InFino Rustfritt Stål med Dobbel Kjøkkenvask og Avrenningsområde
- Ergonomisk plassert hovedvask
- Romslig vask forenkler matlaging og oppvask
- Glatt og ikke-porøst materiale for hygienisk matlaging
Fordeler: Hjørnekjøkkenvask Blanco Delta II InFino Rustfritt Stål med Dobbel Kjøkkenvask og Avrenningsområde
- Ergonomisk plassert hovedvask
- Romslig vask forenkler matlaging og oppvask
- Glatt og ikke-porøst materiale for hygienisk matlaging
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 523667 |
| Minste skapbredde | 700 mm |
| Modell | Kum til høyre |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Oppvaskkum | Dobbel |
| Montering | Planlimning |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Type | Hjørnediskbenk |
| Serie | Delta II |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Kumdybde | 175/120 mm |
| Dybde | 575 mm |
| Vendbar | Nei |
| Bredde | 1056 mm |
| EAN-nr | 4020684685009 |