


Hjørnevask BlancoLantos 9 E IF
8 595 kr

Lantos 9 E IF
8 595 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Hjørnebenkeplate Blanco Lantos 9 E IF er en stilren hjørnebenkeplate i rustfritt stål, for innfelling eller planmontering. Den har et lite avrenningsbenk og oppstillingsområde, samt 3½” avløp med kurvventil og eksenter. Eksentervrideren på kanten gjør at du kan lukke og åpne bunnventilen uten å måtte bli våt på hendene.
Varemerke
Beskrivelse
Hjørnebenkeplate Blanco Lantos 9 E IF er en stilren hjørnebenkeplate i rustfritt stål, for innfelling eller planmontering. Den har et lite avrenningsbenk og oppstillingsområde, samt 3½” avløp med kurvventil og eksenter. Eksentervrideren på kanten gjør at du kan lukke og åpne bunnventilen uten å måtte bli våt på hendene.
Hjørnebenkeplaten kan enkelt suppleres med en ny kjøkkenkran som monteres direkte i det forhåndsborrede kranhullet.
Blancos stål oppfyller de høyeste kravene til kvalitetskontroll. Det tåler temperaturer opptil 300 °C og beholder det polerte utseendet selv i direkte sollys. Materialets overflate er glatt og ikke-porøs, og derfor svært hygienisk og trygt for matlaging.
Blancos stål oppfyller de høyeste kravene til kvalitetskontroll. Det tåler temperaturer opptil 300 °C og beholder det polerte utseendet selv i direkte sollys. Materialets overflate er glatt og ikke-porøs, og derfor svært hygienisk og trygt for matlaging.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 516277 |
| Minste skapbredde | 600 mm |
| Modell | Vendbar |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Oppvaskkum | Dobbel |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Type | Hjørnevask |
| Serie | Lantos |
| Farge | Borstad Finish |
| Kumdybde | 30/160 mm |
| Dybde | 510 mm |
| Vendbar | Ja |
| Bredde | 930 mm |
| EAN-nr | 4020684476683 |