
Kjøkkenvask BlancoMetra 45 S Compact
fra5 995 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Blanco Metra 45 S Compact er en stilren kjøkkenvask med avrenningsbenk for innfelling. Den har en 3½" avløp og kurvventil. Den leveres med avrenningsrist i rustfritt stål.
Silgranit er et svært slitesterkt materiale som består av 80% granitt og 20% akryl.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Materiale | Silgranit |
| Dybde | 500 mm |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Bredde | 680 mm |
| Vendbar | Ja |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Antrasit, Kaffe |
| Minste skapbredde | 450 mm |
| Modell | Vendbar |
| Serie | Metra |
| Kumdybde | 190 mm |
| Produkttype | Kjøkkenvask |


