


Kjøkkenvask BlancoRondoset Rund
3 129 kr

Rondoset Rund
3 129 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Blanco Rondoset Rund servant er en stilren, rund vask av rustfritt stål, med separat avrenningsbenk. 3½” avløp med kurvventil i servanten og 1½” avløp med kurvventil i avrenningsbenkt.
Rondosettet har ikke forhåndsboret blanderhull, men kan enkelt suppleres med en ny kjøkkenblander som monteres direkte på benkeplaten.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 513310 |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Dybde | 460 mm |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Bredde | 460 mm |
| Vendbar | Nei |
| Oppvaskkum | Dobbel |
| Farge | Borstad Finish |
| Montering | Undermontering |
| Diameter | 460 mm |
| Minste skapbredde | 600 mm |
| Modell | Sentrert |
| Serie | Rondoset |
| Kumdybde | 28/165 mm |
| Produkttype | Kjøkkenvask |
| EAN-nr | 4020684368032 |
