


Oppvaskbenk LavaboMera 100 SL KeramikkHøyre med Messing Avløp
14 664 kr
Prispresset
Modell
Beskrivelse
Kjøkkenvasken Lavabo Mera 100 SL for innfelling er laget av 100% naturlige materialer bestående av leire og glasur.
I tillegg til det tidløse designet, har Vasken en kanthøyde på kun 8 mm. Materialet og produksjonsmetoden gjør at Vasken er antibakteriell, ripe- og syrebestandig.
Vasken leveres med bunnventil og overløpsavløp.
Vasken leveres med bunnventil og overløpsavløp.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 11064M |
| Materiale | Keramikk |
| Lengde | 510 mm |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Bredde | 1000 mm |
| Farge | Hvit |
| Modell | Høyre med Messing Avløp |
| Vannlås | Ja |
| Minste skapbredde | 600 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| Montering | Nedfelling |
| Bunnventil | Ja |
| Serie | Mera |
| Type | Kjøkkenvask |
| EAN-nr | 4050697013155 |

