


Kjøkkenvask BlancoDana 45 InFino
3 595 kr

Dana 45 InFino
3 595 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Blanco Dana 45 InFino kjøkkenvask er en kjøkkenvask i en populær og rimelig design. Den har en romslig kum og en praktisk blandebatterifeste i platen for enkel installasjon. Kjøkkenvasken leveres med en 3 1/2" kurvventil og bred avløp.
Blancos stål oppfyller de høyeste kravene til kvalitetskontroll. Det tåler temperaturer opptil 300 °C og beholder det polerte utseendet selv i direkte sollys. Materialets overflate er glatt og ikke-porøs, og derfor svært hygienisk og trygt for matlaging.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 525322 |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Dybde | 500 mm |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Bredde | 480 mm |
| Vendbar | Nei |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Montering | Nedfelling |
| Minste skapbredde | 450 mm |
| Modell | Sentrert |
| Serie | Dana |
| Kumdybde | 158 mm |
| Type | Kjøkkenvask |
| EAN-nr | 4020684716628 |
