








Kjøkkenvask BlancoEtagon Infino 700Undermontering
9 999 kr
Bredde
Beskrivelse
Innovativ kjøkkenvask som kan brukes på 3 nivåer. Komplett med C-overflow og Infino ™ breddeavløp. Satinpolert Etagon Rails er inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 524270 |
| Dybde | 740 mm |
| Bredde | 440 mm |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Montering | Undermontering |
| Type | Kjøkkenvask |
| Høyde | 190 mm |
| Minste skapbredde | 800 mm |
| EAN-nr | 4020684695589 |

