
Velg Design
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Blanco Lemis 6 IF er en kjøkkenvask i rustfritt stål av høyeste kvalitet med en IF-kant som gjør installasjonen mot benken førsteklasses. Kjøkkenvasken har en 3 ½ " avløpsventil samt bredavløp integrert i kjøkkenvasken.
Denne vasken er tilgjengelig med eller uten ekstern vri for åpning/lukking av bunnventilen.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Materiale | Rustfritt stål |
| Dybde | 500 mm |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Bredde | 615 mm |
| Vendbar | Ja |
| Oppvaskkum | Dobbel |
| Farge | Stål |
| Minste skapbredde | 600 mm |
| Modell | Sentrert |
| Serie | Lemis |
| Kumdybde | 190 mm |
| Type | Kjøkkenvask |
| Design | Med Excenterskift, Uten Eksenterventil |
