
Kjøkkenvask BlancoMetra 6Antrasitt
7 995 kr
Farge: Antrasitt
Beskrivelse
Blanco Metra 6 er en stilren kjøkkenvask med skyllekum. Den har et 3½" avløp og kurvventil, og i tillegg er den vendbar.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 516179 |
| Minste skapbredde | 600 mm |
| Modell | Vendbar |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Oppvaskkum | Dobbel |
| Montering | Nedfelling |
| Materiale | Silgranit |
| Type | Kjøkkenvask |
| Serie | Metra |
| Farge | Antrasitt |
| Dybde | 500 mm |
| Vendbar | Ja |
| Bredde | 615 mm |
| Kumdybde | 130/190 mm |
| EAN-nr | 4020684473378 |



