
Farge: Tryffel

Naya 6
Trøffel4 159 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Blanco Naya 6 er en stilren og elegant innfelt vask. Den har 3½" avløp med kurvventil, samt et forboret hull for blandebatteri.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 519644 |
| Materiale | Silgranit |
| Dybde | 510 mm |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Bredde | 615 mm |
| Vendbar | Nei |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Tryffel |
| Minste skapbredde | 600 mm |
| Montering | Nedfelling |
| Modell | Sentrert |
| Serie | Naya |
| Kumdybde | 200 mm |
| Produkttype | Kjøkkenvask |
| EAN-nr | 4020684609074 |






