


Kjøkkenvask BlancoPleon 9 Silgranitt InFino DobbelAntrasitt
9 995 kr

Pleon 9 Silgranitt InFino Dobbel
Antrasitt9 995 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Blanco Pleon 9 Silgranit InFino Dobbel er en dobbel kjøkkenvask i tidløs design med rene linjer. kjøkkenvasken har en større kum på høyre side og en litt mindre på venstre side. Det er en ekstra dyp kjøkkenvask med en smal gjennomgående bakpanel med forhåndsboret hull for blandebatteri. Kjøkkenvasken har også et bredt avløp og det patenterte InFino-avrenningssystemet med elegant utformet kurvventil.
Varemerke
Beskrivelse
Blanco Pleon 9 Silgranit InFino Dobbel er en dobbel kjøkkenvask i tidløs design med rene linjer. kjøkkenvasken har en større kum på høyre side og en litt mindre på venstre side. Det er en ekstra dyp kjøkkenvask med en smal gjennomgående bakpanel med forhåndsboret hull for blandebatteri. Kjøkkenvasken har også et bredt avløp og det patenterte InFino-avrenningssystemet med elegant utformet kurvventil.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 523057 |
| Materiale | Silgranit PuraDur |
| Dybde | 500 mm |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Bredde | 860 mm |
| Vendbar | Nei |
| Oppvaskkum | Dobbel |
| Farge | Antrasitt |
| Montering | Nedfelling |
| Minste skapbredde | 900 mm |
| Modell | Stor Kum til høyre |
| Serie | Pleon |
| Kumdybde | 220 mm |
| Type | Kjøkkenvask |
| EAN-nr | 4020684672559 |