









Kjøkkenvask BlancoSolis 500 InfinoUndermontering
3 759 kr4 699 kr
Spar 20 %
Kampanje
Montering

Solis 500 Infino
Undermontering3 759 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Kjøkkenvask fra Blanco. Radius 42, InFino™ kurvventil og 3 ½ avløpsventil og bredavløp. Harmonisk samspill mellom funksjon og design. Med medfølgende fester. stilren integrert blandebatterifeste. Styring av kurvventil er inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 526122 |
| Dybde | 540 mm |
| Bredde | 440 mm |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Montering | Undermontering |
| Høyde | 193 mm |
| Minste skapbredde | 600 mm |
| Produkttype | Kjøkkenvask |
| EAN-nr | 4020684735605 |
