
Kjøkkenvask BlancoSubline 320 Silgranitt Infino
15% MED KODE: VÅR15%
fra5 949 kr
Velg Dybde
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Firkantet kjøkkenvask for deg med krav til design. Tidløs eleganse med et moderne design. Tenkt overløpssikring og den eksklusive kurvventilen InFino er elegant integrert og lett å rengjøre.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 523418B |
| Dybde | 347, 350 mm |
| Bredde | 427, 460 mm |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Antrasitt, Klippgrå, Naturhvit, Sort, Tryffel |
| Type | Kjøkkenvask |
| Høyde | 202 mm |
| Minste skapbredde | 400 mm |
| Montering | Planlimning, Undermontering |






