





Kjøkkenvask BlancoSubline 400 Silgranitt InfinoSort, Planmontert
15% MED KODE: VÅR15%
6 499 kr
Farge: Sort

Subline 400 Silgranitt Infino
Sort, Planmontert6 499 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Firkantet kjøkkenvask for deg med krav på design. Tidløs eleganse med et moderne design. Tenkt overflytssikring og den eksklusive kurvventilen InFino er elegant integrert og lett å rengjøre.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 525988 |
| Dybde | 427 mm |
| Bredde | 427 mm |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Sort |
| Høyde | 202 mm |
| Minste skapbredde | 450 mm |
| Montering | Planlimning |
| Type | Kjøkkenvask |
| EAN-nr | 4020684730464 |



