







Kjøkkenvask BlancoSubline 500 Silgranitt InfinoAntrasitt, Undermontering
5 596 kr6 995 kr
Spar 20 %
Kampanje
29h igjen!
Farge: Antrasitt
Montering

Subline 500 Silgranitt Infino
Antrasitt, Undermontering5 596 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Firkantet kjøkkenvask for deg med krav på design. Tidløs eleganse med et moderne design. Tenkt overflytbeskyttelse og den eksklusive kurvventilen InFino er elegant integrert og lett å rengjøre.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 523432 |
| Minste skapbredde | 600 mm |
| Modell | Sentrert |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Montering | Undermontering |
| Materiale | Silgranit PuraDur |
| Type | Kjøkkenvask |
| Serie | Subline |
| Farge | Antrasitt |
| Kumdybde | 190 mm |
| Dybde | 530 mm |
| Vendbar | Nei |
| Bredde | 460 mm |
| Høyde | 202 mm |
| EAN-nr | 4020684682572 |










