





Kjøkkenvask BlancoSubline 500 Silgranitt InfinoKaffe, Undermontering
5 596 kr6 995 kr
Spar 20 %
Kampanje
Farge: Kaffe
Montering

Subline 500 Silgranitt Infino
Kaffe, Undermontering5 596 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Firkantet kjøkkenvask for deg med krav på design. Tidløs eleganse med et moderne design. Tenkt overflytbeskyttelse og den eksklusive kurvventilen InFino er elegant integrert og lett å rengjøre.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 523441 |
| Dybde | 530 mm |
| Bredde | 460 mm |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Kaffe |
| Montering | Undermontering |
| Minste skapbredde | 600 mm |
| Høyde | 202 mm |
| Produkttype | Kjøkkenvask |










