





Kjøkkenvask BlancoSubline 700 Level Silgranitt Infino
15% MED KODE: VÅR15%
fra8 499 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Firkantet vask for deg med krav til design. Tidløs eleganse med et moderne design. Tenkt overflytssikring og den eksklusive kurventilen InFino er elegant integrert og lett å rengjøre.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 523454B |
| Materiale | Silgranit PuraDur |
| Dybde | 730 mm |
| Bredde | 460 mm |
| Vendbar | Nei |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Antrasitt, Sort |
| Montering | Undermontering |
| Design | Uten Tilbehør |
| Type | Kjøkkenvask |
| Høyde | 212 mm |
| Minste skapbredde | 800 mm |
| Modell | Sentrert |
| Serie | Subline |
| Kumdybde | 140/200 mm |



