





Kjøkkenvask BlancoSubline 700 Level Silgranitt InfinoSort, Uten Tilbehør
15% MED KODE: VÅR15%
8 499 kr
Farge: Sort

Subline 700 Level Silgranitt Infino
Sort, Uten Tilbehør8 499 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Firkantet vask for deg med krav til design. Tidløs eleganse med et moderne design. Tenkt overflytssikring og den eksklusive kurventilen InFino er elegant integrert og lett å rengjøre.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 526004 |
| Materiale | Silgranit PuraDur |
| Dybde | 730 mm |
| Bredde | 460 mm |
| Vendbar | Nei |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Sort |
| Modell | Sentrert |
| Serie | Subline |
| Kumdybde | 140/200 mm |
| Montering | Undermontering |
| Design | Uten Tilbehør |
| Type | Kjøkkenvask |
| Høyde | 212 mm |
| Minste skapbredde | 800 mm |
| EAN-nr | 4020684730303 |



