






Kjøkkenvask BlancoSubline 800 Silgranitt InfinoHvit
15% MED KODE: VÅR15%
8 499 kr
Farge: Hvit

Subline 800 Silgranitt Infino
Hvit8 499 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Firkantet kjøkkenvask for deg med krav til design. Tidløs eleganse med et moderne design. Tenkt overflytssikring og den eksklusive kurvventilen InFino er pent integrert og lett å rengjøre.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 523145 |
| Materiale | Silgranit PuraDur |
| Dybde | 830 mm |
| Bredde | 460 mm |
| Vendbar | Nei |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Hvit |
| Modell | Sentrert |
| Serie | Subline |
| Kumdybde | 220 mm |
| Montering | Undermontering |
| Type | Kjøkkenvask |
| Høyde | 232 mm |
| Minste skapbredde | 900 mm |
| EAN-nr | 4020684677431 |




