





Kjøkkenvask BlancoSubline 800 Silgranitt InfinoNaturhvit
6 799 kr8 499 kr
Spar 20 %
Kampanje
Farge: Naturhvit

Subline 800 Silgranitt Infino
Naturhvit6 799 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Firkantet kjøkkenvask for deg med krav til design. Tidløs eleganse med et moderne design. Tenkt overflytssikring og den eksklusive kurvventilen InFino er pent integrert og lett å rengjøre.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 527174 |
| Dybde | 830 mm |
| Bredde | 460 mm |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Naturhvit |
| Høyde | 232 mm |
| Montering | Undermontering |
| Minste skapbredde | 900 mm |
| Produkttype | Kjøkkenvask |





