



Kjøkkenvask LavaboJupiter 60 Sort Matt
fra2 682 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Kjøkkenvasken Lavabo Jupiter 60 er laget av komposittmateriale og har et stilrent og enkelt design, med blandebatterihull. Vasken leveres med kurvventil, som er tilgjengelig i forskjellige farger.
Annet
- Kranhull: Ø35 mm
- Skapstørrelse: 600 mm
- Innvendige mål: 49 x 38,1 x 20,6 cm
- Kranhull: Ø35 mm
- Skapstørrelse: 600 mm
- Innvendige mål: 49 x 38,1 x 20,6 cm
Egenskaper
| Varemerke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 12006L |
| Materiale | Kompositt |
| Lengde | 526 mm |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Bredde | 556 mm |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Mattsvart, Mattsvart/Koppar, Mattsvart/Krom, Mattsvart/Mässing |
| Montering | Nedfelling/Underlimning |
| Bunnventil | Ja |
| Modell | Sentrert |
| Serie | Jupiter |
| Type | Kjøkkenvask |
| Vannlås | Ja |
| Minste skapbredde | 600 mm |
| Kumdybde | 206 mm |




