Beskrivelse
Kjøkkenvasken Lavabo Kubus 280 Soft i rustfritt stål har et moderne og kvadratisk design.
De medfølgende monteringsklemmene gjør at vasken kan monteres på forskjellige måter.
Kurvventil og monteringsklemmer følger med.
Kurvventil og monteringsklemmer følger med.
Dokument
Kundeomtale
Her ser du hva andre kunder synes, anmeldelsene kommer utelukkende fra kunder som har kjøpt produktet. Vi viser alle anmeldelser uansett vurdering for å kunne hjelpe deg med å finne riktig produkt.
Åsa S
Verifisert kunde
for 3 år siden
+Väldigt fin, älskar den stilrena designen. Valde en mindre ho (Diskho Lavabo Kubus 280 Soft) till 50-skåp och är väldigt nöjd med proportionerna. -Något krånglig att montera, skruvarna under ville dra snett. Saknar även instruktion om enklast montering.
+Snygg och stilren
-Ingen bruksanvisning och skruvarna ville dra snett.
Egenskaper
| Varemerke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 10038DK |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Lengde | 500 mm |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Bredde | 320 mm |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Montering | Nedfelling/Planlimning/Underlimning |
| Bunnventil | Ja |
| Serie | Kubus |
| Type | Kjøkkenvask |
| Vannlås | Ja |
| Minste skapbredde | 400 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| EAN-nr | 5711402100384 |


