
Kjøkkenvask LavaboKubus 700 SoftFarge: Messing, Overflate: PVD
8 626 kr
Prispresset
Materiale
Lengde
Farge: Messing

Kubus 700 Soft
Farge: Messing, Overflate: PVD8 626 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lavabo Kubus 700 Soft er en moderne firkantet vask fra Lavabo. Kubus Soft har innvendige runde hjørner som følger vaskens kant, noe som gir et harmonisk utseende.
De runde hjørnene gjør det også lettere å rengjøre den. Vasken kan senkes, planlimes eller underlimes. En konvoluttbunn i vasken gjør at vannet lettere renner ut i avløpet.
Finnes i flere farger og utførelser. De medfølgende monteringsklemmene gjør at vasken kan monteres på forskjellige måter. Kurvventil og monteringsklemmer er inkludert.
Finnes i flere farger og utførelser. De medfølgende monteringsklemmene gjør at vasken kan monteres på forskjellige måter. Kurvventil og monteringsklemmer er inkludert.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 10265 |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Lengde | 440 mm |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Bredde | 740 mm |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Messing |
| Overflate | PVD |
| Montering | Nedfelling/Planlimning/Underlimning |
| Bunnventil | Ja |
| Modell | Sentrert |
| Serie | Kubus |
| Type | Kjøkkenvask |
| Vannlås | Ja |
| Høyde | 185 mm |
| Minste skapbredde | 800 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Ja |
| Kumdybde | 185 mm |
| EAN-nr | 5711402102654 |





