
Kjøkkenvask Nordic TechTitan72 K X Nickel Rustfritt Stål med Kurvventil & Vannlås
11 175 kr

Titan72 K X Nickel Rustfritt Stål med Kurvventil & Vannlås
11 175 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr

Kjøkkenvasken Nordic Tech Titan72 K X Nickel er en praktisk premiumvask med en børstet overflate og et kryssbunnet bunn. Den har en 8 mm bred lav skillevegg som gjør at den kan brukes som en større oppvaskkum for eksempel brett og grillrister. Vasken leveres med vannlås, kurvventil og overløpsforbindelse.
Varemerke
Beskrivelse
Kjøkkenvasken Nordic Tech Titan72 K X Nickel er en praktisk premiumvask med en børstet overflate og et kryssbunnet bunn. Den har en 8 mm bred lav skillevegg som gjør at den kan brukes som en større oppvaskkum for eksempel brett og grillrister. Vasken leveres med vannlås, kurvventil og overløpsforbindelse.
Nordic Tech Titan72 K X Nickel er mer enn bare en vask. Den er designet for å passe perfekt både på kjøkkenet og i vaskerommet, noe som gjør den til en allsidig løsning for hjemmet ditt. Den robuste konstruksjonen i rustfritt stål sikrer langvarig holdbarhet og motstand mot daglig slitasje. I tillegg er den designet for å romme større gjenstander, noe som gjør den ideell for oppvask av store kjøkkenredskaper eller vasking av klær. Den tilbyr også flere monteringsalternativer, inkludert innfellbar, isveising, planliming, underliming og undermontering, noe som gir deg friheten til å tilpasse installasjonen etter dine spesifikke behov.
Fordeler: Vask Nordic Tech Titan72 K X Nickel Rustfritt Stål Dobbel med Kurvventil & Vannlås
- Tilpassbar montering
- Robust rustfritt stål
- Optimalisert for større oppvask
Fordeler: Vask Nordic Tech Titan72 K X Nickel Rustfritt Stål Dobbel med Kurvventil & Vannlås
- Tilpassbar montering
- Robust rustfritt stål
- Optimalisert for større oppvask
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Nordic Tech |
|---|---|
| Art.Nr. | TITAN 72 KX NICKEL |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Dybde | 400 mm |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Bredde | 728 mm |
| Vendbar | Nei |
| Oppvaskkum | Dobbel |
| Farge | Rustfri |
| Montering | Nedfelling/Sveiset/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Serie | Titan |
| Type | Kjøkkenvask |
| Høyde | 160 mm |
| Tykkelse | 1,2 mm |
| EAN-nr | 7350026787953 |