
Kjøkkenvask BlancoAndano InFino Dobbel Planlimning
fra10 495 kr
Velg Bredde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Blanco Andano InFino Dobbel Planliming er en stilren kjøkkenvask i rustfritt stål med satin-polish. Denne kjøkkenvasken har dessuten breddeavløp og en smakfullt integrert InFino-kurvventil i det patenterte, innovative InFino-avrenningssystemet.
Opplev Blancos populære serie Andano. Det subtile, rette utseendet på Andano forbedrer alles kjøkkendesign. Med den harmoniske samspillet mellom funksjonelle og estetiske elementer - inkludert detaljer som det visuelt tiltalende C-overflow ™ (overløpsbeskyttelse) - er dette vaskkonseptet både høykvalitets og komfortabelt. Den generøse vaskkapasiteten og den store brukbare bunnen gir nok plass for alle formål.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Materiale | Rustfritt stål |
| Dybde | 440 mm |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Bredde | 745, 865 mm |
| Vendbar | Nei |
| Oppvaskkum | Dobbel |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Modell | Sentrert |
| Serie | Andano |
| Kumdybde | 190/190 mm |
| Produkttype | Kjøkkenvask |
| Minste skapbredde | 800, 900 mm |
