







Kjøkkenvask BlancoClaron 400/400 InfinoUndermontering
20 995 kr

Claron 400/400 Infino
Undermontering20 995 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Kjøkkenvask fra Blanco. Radius 10 i hjørner og bunn. Moderne design med eksklusivt uttrykk. InFino ™ kurvventil. Med medfølgende fester. 3 ½ tommer avløpsventil og breddeavløp. Kassedyp 190 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 521618 |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Dybde | 865 mm |
| Bredde | 440 mm |
| Oppvaskkum | Dobbel |
| Farge | Rustfri |
| Montering | Undermontering |
| Høyde | 190 mm |
| Minste skapbredde | 900 mm |
| Produkttype | Kjøkkenvask |
| EAN-nr | 4020684650502 |
