
Kjøkkenvask BlancoClaron 550 Infino
fra6 997 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Montering
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Kjøkkenvask fra Blanco. Radius 10 i hjørner og bunn. Moderne design med eksklusivt uttrykk. InFino™ kurvventil. Leveres med medfølgende fester. 3 ½ tommers avløpsventil og breddeavløp. Kassedyp 190 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Materiale | Rustfritt stål |
| Dybde | 590, 610 mm |
| Bredde | 440, 510 mm |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Rustfri |
| Høyde | 190 mm |
| Minste skapbredde | 600 mm |
| Type | Kjøkkenvask |
| Montering | Innfelt med blanderfeste, Nedfelling/Planlimning, Undermontering |
| Hulldiameter | 35 mm |
