






Kjøkkenvask BlancoClaron 550 InfinoInnfelling/Planmontering
9 995 kr

Claron 550 Infino
Innfelling/Planmontering9 995 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Kjøkkenvask fra Blanco. Radius 10 i hjørner og bunn. Moderne design med eksklusivt uttrykk. InFino™ kurvventil. Leveres med medfølgende fester. 3 ½ tommers avløpsventil og breddeavløp. Kassedyp 190 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 521578 |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Dybde | 590 mm |
| Bredde | 440 mm |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Rustfri |
| Montering | Nedfelling/Planlimning |
| Type | Kjøkkenvask |
| Høyde | 190 mm |
| Minste skapbredde | 600 mm |
| EAN-nr | 4020684650106 |
