





Kjøkkenvask BlancoDalago 6 SilgranittKaffe
4 476 kr5 595 kr
Spar 20 %
Kampanje
Farge: Kaffe

Dalago 6 Silgranitt
Kaffe4 476 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Blanco Dalago er en stilren kjøkkenvask med bredere bakside fra Blanco. Vasken har et 3½" avløp med kurvventil og eksenter. Blanco Dalago har et forborret blanderhull som kan suppleres med en stilren Kjøkkenbatteri i SILGRANIT-look-utførelse i perfekt fargematch.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 515066 |
| Dybde | 615 mm |
| Bredde | 510 mm |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Kaffe |
| Høyde | 202 mm |
| Montering | Nedfelling/Undermontering |
| Minste skapbredde | 600 mm |
| Produkttype | Kjøkkenvask |
| Hulldiameter | 35 mm |
| EAN-nr | 4020684439299 |








