





Kjøkkenvask BlancoEtagon 700-U Silgranitt InfinoKaffe
9 499 kr
Farge: Kaffe

Etagon 700-U Silgranitt Infino
Kaffe9 499 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

En praktisk og stilren kjøkkenvask som brukes i 3 nivåer. Din gamle kjøkkenvask blir bare et minne i forhold til Etagon. Stor vask med et integrert mellomtrinn som skaper enda et etasjeplan, plasser f.eks. skylleboller eller gryter på mellomtrinnet for å lette matlagingen. Etagon Rails er inkludert.
Varemerke
Beskrivelse
En praktisk og stilren kjøkkenvask som brukes i 3 nivåer. Din gamle kjøkkenvask blir bare et minne i forhold til Etagon. Stor vask med et integrert mellomtrinn som skaper enda et etasjeplan, plasser f.eks. skylleboller eller gryter på mellomtrinnet for å lette matlagingen. Etagon Rails er inkludert.
Blanco Etagon har et stort utvalg av tilpassede tilbehør som optimaliserer plassen din og brukervennligheten.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 525176 |
| Dybde | 730 mm |
| Bredde | 460 mm |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Kaffe |
| Høyde | 212 mm |
| Minste skapbredde | 800 mm |
| Montering | Undermontering |
| Type | Kjøkkenvask |
| EAN-nr | 4020684710039 |


