Beskrivelse
Moderne kjøkkenvask fra Blanco. En helt unik og eksklusiv kjøkkenvask med gjennomfarget mørk rustfritt stål.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Dybde | 540 mm |
| Bredde | 440 mm |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Høyde | 190 mm |
| Minste skapbredde | 600 mm |
| Produkttype | Kjøkkenvask |
| Montering | Nedfelling/Planlimning, Undermontering |

