



Kjøkkenvask Nordic TechEdge 700 XGull
9 307 kr13 295 kr
Spar 30 %
Kampanje
Farge: Gull

Edge 700 X
Gull9 307 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 3-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Kjøkkenvask Nordic Tech Edge 700 X er en kraftig vask i 1,2 mm rustfritt stål med børstet overflate og kryssknekt bunn. Den leveres med vannlås, kurvventil og breddeavløpstilkobling.
Edge er en moderne serie vasker med rette linjer og skarpe hjørner. Pen kombinasjon av funksjon og design.
Mål
- Utvendig mål: 740x440 mm
- Innvendig mål: 700x400 mm
- Kumdybde: 200 mm
- Innvendig hjørneradius: 5 mm
- Utvendig hjørneradius: 10 mm
- Materialtykkelse: 1,2 mm
Mål
- Utvendig mål: 740x440 mm
- Innvendig mål: 700x400 mm
- Kumdybde: 200 mm
- Innvendig hjørneradius: 5 mm
- Utvendig hjørneradius: 10 mm
- Materialtykkelse: 1,2 mm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Nordic Tech |
|---|---|
| Art.Nr. | EDGE 700 X GULD |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Dybde | 440 mm |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Bredde | 740 mm |
| Vendbar | Nei |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Gull |
| Høyde | 200 mm |
| Tykkelse | 1,2 mm |
| Minste skapbredde | 800 mm |
| Montering | Nedfelling/Sveiset/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Stoppekran | Ja |
| Modell | Sentrert |
| Serie | Edge |
| Kumdybde | 200 mm |
| Produkttype | Kjøkkenvask |
| EAN-nr | 7350026784921 |



