
Velg Modell
- Lagervare - Leveres normalt innen 3-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Kjøkkenvask Radius 70 K X fra Nordic Tech er en kombinasjon av to vasker, en 180 mm samt en 500 mm i kraftig 1,2 mm rustfritt stål med pent børstet overflate for 800 mm skap. Velg mellom høyre- og venstreplassering på den store vasken. Radius 70 K X leveres komplett med vannlås, kurvventil og bredde avløpstilkobling. Radius har en innvendig radius på 10 mm og kan installeres på alle forekommende måte som innebygget, undermontering, underliming, sveising og planliming.
Varemerke
Beskrivelse
Kjøkkenvask Radius 70 K X fra Nordic Tech er en kombinasjon av to vasker, en 180 mm samt en 500 mm i kraftig 1,2 mm rustfritt stål med pent børstet overflate for 800 mm skap. Velg mellom høyre- og venstreplassering på den store vasken. Radius 70 K X leveres komplett med vannlås, kurvventil og bredde avløpstilkobling. Radius har en innvendig radius på 10 mm og kan installeres på alle forekommende måte som innebygget, undermontering, underliming, sveising og planliming.
Mål:
Utvendig mål: 745x440 mm
Innvendig mål: 180/500x400 mm
Dybde: 160 mm
Innvendig hjørneradius: 10 mm
Materialtykkelse: 1.2 mm
Utvendig mål: 745x440 mm
Innvendig mål: 180/500x400 mm
Dybde: 160 mm
Innvendig hjørneradius: 10 mm
Materialtykkelse: 1.2 mm
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Nordic Tech |
|---|---|
| Minste skapbredde | 800 mm |
| Modell | Stor vask til høyre, Stor vask til venstre |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Oppvaskkum | Dobbel |
| Montering | Nedfelling/Sveiset/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Type | Kjøkkenvask |
| Serie | Radius |
| Farge | Rustfri |
| Kumdybde | 160 mm |
| Dybde | 440 mm |
| Vendbar | Nei |
| Tykkelse | 12 mm |
| Bredde | 745 mm |