




Rubin NR 330
1 308 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 3-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Rubin NR 330 fra Nordic Tech er en rektangulær vask for 400 mm skap. NR 330 leveres komplett med kurvventil og vannlås. NR 330 kan monteres på flere måter som innebygget, undermontering, underliming og sveiset.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Nordic Tech |
|---|---|
| Art.Nr. | NR 330 |
| Minste skapbredde | 400 mm |
| Modell | Sentrert |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Montering | Nedfelling/Sveiset/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Materiale | Rustfri Stålplate |
| Type | Kjøkkenvask |
| Serie | Rubin |
| Farge | Rustfri |
| Kumdybde | 175 mm |
| Dybde | 430 mm |
| Vendbar | Ja |
| Bredde | 380 mm |
| EAN-nr | 7350026780152 |