
Kjøkkenvask Nordic TechTitan 730 X med Kjøkkenbatteri Steel Accent Square D
fra15 621 krfra22 316 kr
Spar 30 %
Kampanje
19h igjen!
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 3-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
En kombinasjon av kjøkkenvask Nordic Tech Titan 730 X og kjøkkenbatteri Primy Steel Accent Square D. Testet og typegodkjent av SINTEF.
Titan 730 X er en kraftig kjøkkenvask i 1,2 mm rustfritt stål med pent børstet overflate til 800 mm skap.
Kjøkkenvask Titan 730 X
Kjøkkenvasken leveres komplett med kurvventil og vannlås. Titan har en innvendig radius på 20 mm og kan monteres på alle mulige måter som innebygget, undermontering, underliming og planliming.
Utvendige mål: 770x440 mm
Innvendige mål: 730x400 mm
Kjøkkenbatteri Primy Steel Accent Square D
Kjøkkenkran Primy Steel Accent Square D er laget av rustfritt stål og er et ettgreps blandebatteri med oppvaskmaskinavstengning og joystickhåndtak samt høy og uttrekkbart munnstykke som letter arbeidet på kjøkkenet. Med sylindriske former og elegant og moderne design passer den inn i de fleste kjøkken. Neoperl koblingsslange med 10 mm glatt ende. Innsats fra Kerox.
- Høyde: 373 mm
- Rørfremspring: 220 mm
- Vanntilkobling: Ø10 mm
- Svingbar
Kjøkkenvask Titan 730 X
Kjøkkenvasken leveres komplett med kurvventil og vannlås. Titan har en innvendig radius på 20 mm og kan monteres på alle mulige måter som innebygget, undermontering, underliming og planliming.
Utvendige mål: 770x440 mm
Innvendige mål: 730x400 mm
Kjøkkenbatteri Primy Steel Accent Square D
Kjøkkenkran Primy Steel Accent Square D er laget av rustfritt stål og er et ettgreps blandebatteri med oppvaskmaskinavstengning og joystickhåndtak samt høy og uttrekkbart munnstykke som letter arbeidet på kjøkkenet. Med sylindriske former og elegant og moderne design passer den inn i de fleste kjøkken. Neoperl koblingsslange med 10 mm glatt ende. Innsats fra Kerox.
- Høyde: 373 mm
- Rørfremspring: 220 mm
- Vanntilkobling: Ø10 mm
- Svingbar
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Nordic Tech |
|---|---|
| Minste skapbredde | 800 mm |
| Modell | Sentrert |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Montering | Nedfelling/Planlimning/Underlimning/Undermont |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Type | Vask med blandebatteri |
| Serie | Titan |
| Stoppekran | Ja |
| Kumdybde | 200 mm |
| Dybde | 440 mm |
| Høyde | 200 mm |
| Vendbar | Nei |
| Tykkelse | 1,2 mm |
| Bredde | 770 mm |
| Farge | Champagne, Sort |

