


KjøkkenvaskNordic Zircon 60 K
fra4 113 krfra5 875 kr
Spar 30 %
Kampanje
53h igjen!
Velg Modell
Beskrivelse
Kjøkkenvasken Zirkon 60 KH er en kombinert 180 mm/340 mm kjøkkenvask i 1 mm rustfritt stål.
Leveres med vannlås, kurvventil og overløpstilkobling.
Leveres med vannlås, kurvventil og overløpstilkobling.
Mål
- Yttermål: 585 x 440 mm
- Innvending mål: 180/340 x 400 mm
- Kumdybde: 200 mm
- Innvendig hjørneradius: 25 mm
- Materialtykkelse: 1 mm
- Yttermål: 585 x 440 mm
- Innvending mål: 180/340 x 400 mm
- Kumdybde: 200 mm
- Innvendig hjørneradius: 25 mm
- Materialtykkelse: 1 mm
Egenskaper
| Varemerke | Nordic Tech |
|---|---|
| Modell | Stor vask til høyre, Stor vask til venstre |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Oppvaskkum | Dobbel |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Type | Kjøkkenvask |
| Serie | Zirkon |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Kumdybde | 200 mm |
| Dybde | 695 mm |
| Høyde | 250 mm |
| Vendbar | Nei |
| Tykkelse | 1 mm |
| Bredde | 495 mm |