
Kjøkkenvask Strand StainlessStrand ST-800DHBP Høyre
3 739 kr4 399 kr
Spar 15 %
Kampanje
31h igjen!

Strand ST-800DHBP Høyre
3 739 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Strands lyddempede oppvaskkummer er laget av tykk 1,2 mm stålplate - kraftigere enn de fleste andre oppvaskkummer på markedet - noe som gjør dem mindre følsomme for bulker. De er også fullstendig dempet, noe som betyr at et lyddempende lag er påført baksiden sammen med en spesiell lyddempende maling. I motsetning til pressede vasker med tynn plate og stor radius, er våre oppvaskkummer håndlaget med en strammere radius, noe som gjør kummen romsligere. Vi utnytter skapbredden maksimalt.
Varemerke
Beskrivelse
Strands lyddempede oppvaskkummer er laget av tykk 1,2 mm stålplate - kraftigere enn de fleste andre oppvaskkummer på markedet - noe som gjør dem mindre følsomme for bulker. De er også fullstendig dempet, noe som betyr at et lyddempende lag er påført baksiden sammen med en spesiell lyddempende maling. I motsetning til pressede vasker med tynn plate og stor radius, er våre oppvaskkummer håndlaget med en strammere radius, noe som gjør kummen romsligere. Vi utnytter skapbredden maksimalt.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Strand Stainless |
|---|---|
| Art.Nr. | ST-800DHBP |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Lengde | 740 mm |
| Dybde | 480 mm |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Bredde | 740 mm |
| Oppvaskkum | Dobbel |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Vekt | 9,4 kg |
| Montering | Nedfällning/Planlimning |
| Design | Høyre |
| Produsentens Art.Nr. | ST-800DHBP |
| Serie | Strand |
| Type | Kjøkkenvask |
| Vannlås | Ja |
| Høyde | 185 mm |
| RSK-nr | 8090574 |
| EAN-nr | 7350025863603 |