



Oppvaskbenk Nordic TechNordic Opal 12 VendbarDybde: 610 mm
4 701 kr6 715 kr
Spar 30 %
Kampanje
53h igjen!
Dybde

Nordic Opal 12 Vendbar
Dybde: 610 mm4 701 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 3-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 195 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Oppvaskbenken er heldekkende i rustfritt stål med to oppvaskkummer i størrelsene 320 mm og 160 mm for 600mm skap.
Benken har en dryppekant rundt og er vendbar.
Leveres med vannlås, kurvventil og overløpstilkobling.
Benken har en dryppekant rundt og er vendbar.
Leveres med vannlås, kurvventil og overløpstilkobling.
Mål
Yttermål: 1200 x 610 mm
Innvending mål kum: 320 x 380 mm
Kumdybder: 180 + 160 mm
Yttermål: 1200 x 610 mm
Innvending mål kum: 320 x 380 mm
Kumdybder: 180 + 160 mm
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Nordic Tech |
|---|---|
| Art.Nr. | NORDIC OPAL 12-610 |
| Minste skapbredde | 600 mm |
| Modell | Vendbar |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Oppvaskkum | Dobbel |
| Montering | Heldekkende |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Type | Oppvaskbenk |
| Serie | Opal |
| Servant | Dobbel |
| Bunnventil | Ja |
| Vannlås | Ja |
| Dybde | 610 mm |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Kumdybde | 180 mm |
| Høyde | 250 mm |
| Vendbar | Ja |
| Bredde | 1280 mm |
| EAN-nr | 7350026785577 |