


Oppvaskbenk Nordic TechNordic Opal 14 VendbarDybde: 600 mm
5 912 kr8 445 kr
Spar 30 %
Kampanje
53h igjen!
Dybde

Nordic Opal 14 Vendbar
Dybde: 600 mm5 912 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 3-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 195 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Oppvaskbenken er heldekkende i rustfritt stål med to oppvaskkummer i størrelsene 320 mm for 800mm skap.
Benken har en dryppekant rundt og er vendbar.
Leveres med vannlås, kurvventil og overløpstilkobling.
Benken har en dryppekant rundt og er vendbar.
Leveres med vannlås, kurvventil og overløpstilkobling.
Mål
- Yttermål: 1400 x 600mm
- Innvending mål kum: 320 /320 x 380 mm
- Kumdybde: 180 mm
- Yttermål: 1400 x 600mm
- Innvending mål kum: 320 /320 x 380 mm
- Kumdybde: 180 mm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Nordic Tech |
|---|---|
| Art.Nr. | NORDIC OPAL 14-600 |
| Minste skapbredde | 800 mm |
| Modell | Vendbar |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Oppvaskkum | Dobbel |
| Montering | Heldekkende |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Type | Oppvaskbenk |
| Serie | Opal |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Kumdybde | 180 mm |
| Dybde | 600 mm |
| Høyde | 250 mm |
| Vendbar | Ja |
| Bredde | 1480 mm |
| EAN-nr | 7350026785492 |