
Avrenningsplate Nordic TechGull
1 467 kr2 095 kr
Spar 30 %
Kampanje
Farge: Gull

Avrenningsplate Nordic Tech
Gull1 467 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 3-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Avrenningsplate Nordic Tech er en praktisk avrenningsplate laget av 1,2 mm tykk plate. Den passer til samtlige premiumvasker i Edge-, Radius- og Titan-seriene.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Nordic Tech |
|---|---|
| Art.Nr. | AVPLAN GULD |
| Materiale | Rustfri Stålplate |
| Dybde | 440 mm |
| Bredde | 355 mm |
| Farge | Gull |
| Høyde | 20 mm |
| Produkttype | Avrenningsplate |
| EAN-nr | 7350026784969 |

