
Avrenningsplate Nordic TechRustfri
879 kr1 255 kr
Spar 30 %
Kampanje
Farge: Rustfri

Avrenningsplate Nordic Tech
Rustfri 879 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 3-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Avrenningsplate Nordic Tech er en praktisk avrenningsplate laget av 1,2 mm tykk plate. Den passer til samtlige premiumvasker i Edge-, Radius- og Titan-seriene.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Nordic Tech |
|---|---|
| Art.Nr. | AVPLAN ROSTFRI |
| Materiale | Rustfri Stålplate |
| Dybde | 440 mm |
| Bredde | 355 mm |
| Farge | Rustfri |
| Høyde | 20 mm |
| Produkttype | Avrenningsplate |
| EAN-nr | 7350026784839 |

