
Såpedispenser BlancoLato
15% MED KODE: VÅR15%
fra1 495 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Såpedispenser Blanco Lato er en solid såpedispenser med en beholder på 300 ml. Dispenseren har enkel påfylling fra toppen, og såpen skal blandes med 1/3 vann. Hulltagning diameter er 35 mm.
OBS! Trykk alltid på pumpehuset og ikke tuten når dispenseren brukes, og rengjør såpeholderens hull med jevne mellomrom.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Bredde | 119 mm |
| Farge | Antrasitt, Hvit, Klippgrå, Krom, Rustfritt Stål, Sort, Tryffel |
| Serie | Lato |
| Produkttype | Såpedispenser |
| Diameter | 45 mm |
| Høyde | 94 mm |
| Volym | 300 ml |








