
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Såpedispenser Blanco Torre er et elegant og stilrent tilbehør til Blanco vasken din. Beholder på 300 ml med enkel påfylling ovenfra. Såpen skal tynnes med 1/3 del vann. Hulltakingsdiameter på 35 mm.
OBS! Trykk alltid på pumpehuset og ikke tuten når dispenseren brukes, og rengjør såpeholderens hull med jevne mellomrom.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Bredde | 114 mm |
| Farge | Krom, Rustfritt Stål, Stål-look |
| Serie | Torre |
| Produkttype | Såpedispenser |
| Diameter | 48 mm |
| Høyde | 76 mm |
| Volym | 300 ml |




