


Kjøkkenvask BlancoAndano InFino Dobbel Underlimt340/180, Bredde: 585 mm, Stor vask til Venstre
8 319 kr10 399 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 31/5
Modell
Bredde

Andano InFino Dobbel Underlimt
340/180, Bredde: 585 mm, Stor vask til Venstre8 319 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Blanco Andano InFino Dobbel Underliming er en stilren kjøkkenvask i rustfritt stål med satin-polish. Denne kjøkkenvasken har i tillegg bredt avløp og en smakfullt integrert InFino-kurvventil i det patenterte, innovative InFino-avrenningssystemet.
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 522979 |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Dybde | 440 mm |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Bredde | 585 mm |
| Vendbar | Nei |
| Oppvaskkum | Dobbel |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Minste skapbredde | 600 mm |
| Modell | Stor Kum til venstre |
| Montering | Undermontering |
| Serie | Andano |
| Kumdybde | 190/130 mm |
| Type | Kjøkkenvask |
| EAN-nr | 4020684670265 |
