


Kjøkkenvask BlancoAndano U InFino Enkel UndermonteringBredde: 490 mm
4 319 kr5 399 kr
Spar 20 %
Kampanje
Bredde

Andano U InFino Enkel Undermontering
Bredde: 490 mm4 319 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Blanco Andano U InFino Enkel Undermontering er en stilren kjøkkenvask i rustfritt stål med satin-polish. Denne vasken har også en bred avløp og en smakfullt integrert InFino-kurvventil i det patenterte, innovative InFino-avrenningssystemet.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 522963 |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Dybde | 440 mm |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Bredde | 490 mm |
| Vendbar | Nei |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Minste skapbredde | 500 mm |
| Montering | Undermontering |
| Modell | Sentrert |
| Serie | Andano |
| Kumdybde | 190 mm |
| Produkttype | Kjøkkenvask |
| EAN-nr | 4020684670104 |
