


Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 3-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Kjøkkenvask Nordic Tech Quartz 700 er en moderne komposittvask med en innvendig radius på 10 mm. Den leveres med vannlås, kurvventil og breddeavløpstilkobling.
Mål
- Innvendig mål: 694x384 mm
-Dybde: 200 mm
- Innvendig hjørneradius: 10 mm
- Innvendig mål: 694x384 mm
-Dybde: 200 mm
- Innvendig hjørneradius: 10 mm
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Nordic Tech |
|---|---|
| Materiale | Kvartskompositt |
| Dybde | 456 mm |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Bredde | 750 mm |
| Vendbar | Nei |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Farge | Grå, Sort |
| Montering | Nedfelling/Sveiset/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Høyde | 200 mm |
| Minste skapbredde | 800 mm |
| Modell | Sentrert |
| Serie | Nordic Quartz |
| Kumdybde | 200 mm |
| Produkttype | Kjøkkenvask |

