
Farge: Sort

VTB 10
Sort6 462 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Vaskebenken Vilan Stainless VTB 10 er en enkel vaskebenk i klassisk snitt. Vaskebenken har praktisk oppbevaring og en stor oppvaskkum for komfort og bekvemmelighet i vaskerommet. Den er utstyrt med en oppvaskbenkeplate med avlastningsområde i riflet plate for god drenering.
Vaskebenken Vilan Stainless VTB 10 er en vendbar vaskebenk med 2 dører, 3 trådkurver, hyller i døren og avløpssett med vaskemaskintilkobling. Benken er utstyrt med en stor vask og har justerbare føtter +/- 15 mm.
OBS! For å kunne åpne dørene på vaskebenken kreves det en klaring på 5 mm på hver side av vaskebenken.
Bakstykke er ikke inkludert, benken monteres i veggen for optimal stabilitet.
Leveres umontert med avløpsrør og kurvventil.
OBS! For å kunne åpne dørene på vaskebenken kreves det en klaring på 5 mm på hver side av vaskebenken.
Bakstykke er ikke inkludert, benken monteres i veggen for optimal stabilitet.
Leveres umontert med avløpsrør og kurvventil.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Vilan Stainless |
|---|---|
| Art.Nr. | VTB 10 SVART |
| Farge | Sort |
| Dybde | 600 mm |
| Høyde | 900 mm |
| Vendbar | Ja |
| Bredde | 1000 mm |
| Montering | Omonterad |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Oppvaskkum | Enkel |
| Materiale | Lakkert plate/Rustfritt stål |
| Modell | Med dører |
| Type | Vaskebenk |
| EAN-nr | 7350026787922 |


