





Borskrutrekker EinhellTE-CD 18/40 BL Solo
1 099 kr

TE-CD 18/40 BL Solo
1 099 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr

Einhells TE-CD 18/40 Li BL - Solo batteridrevne skrutrekkere drives av en børsteløs motor som gir mer kraft og lengre driftstid. Den lille og lette batteridrevne skrutrekkeren med 2 gir er enkel å bruke med sitt ergonomiske design, har lav vekt og behagelig mykt grep. Hastighetselektronikk gjør det mulig å tilpasse maskinen til ethvert materiale og hver oppgave. Boreskrutrekkeren har selvspennende chuck og LED arbeidsbelysning. Samtidig er Power X-Change-batteriet alltid klart til bruk takket være litium-ion-teknologien uten selvutlading. Maskinen leveres uten batteri og lader, som kjøpes separat.
Varemerke
Beskrivelse
Einhells TE-CD 18/40 Li BL - Solo batteridrevne skrutrekkere drives av en børsteløs motor som gir mer kraft og lengre driftstid. Den lille og lette batteridrevne skrutrekkeren med 2 gir er enkel å bruke med sitt ergonomiske design, har lav vekt og behagelig mykt grep. Hastighetselektronikk gjør det mulig å tilpasse maskinen til ethvert materiale og hver oppgave. Boreskrutrekkeren har selvspennende chuck og LED arbeidsbelysning. Samtidig er Power X-Change-batteriet alltid klart til bruk takket være litium-ion-teknologien uten selvutlading. Maskinen leveres uten batteri og lader, som kjøpes separat.
Egenskaper
| Varemerke | Einhell |
|---|---|
| Art.Nr. | 4513997 |
| Versjon | Utan batteri och laddare |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Borrskruvdragare |
| Spenning | 18 V |
| Høyde | 170 mm |
| Lengde | 210 mm |
| Antall Gir | 2 |
| Dreiemoment | 40 Nm |
| Vekt | 0,95 kg |
| Bredde | 74 mm |
| Serie | PowerXchange |
| EAN-nr | 4006825658422 |
| Nobb | 60075016 |
