


LasermottakerBosch LR1 for GRL 150 HV
2 317 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

En smidig mottaker for innendørs og utendørs bruk, og rekkevidder på opptil 200 m i kombinasjon med rotasjonslaser GRL 400 H Professional og GRL 300 HV Professional. Optisk og akustisk visning av laserens siktelinje. Beskyttelsesklassifisert (IP 65). Magneten på toppen gir god feste. To nøyaktighetsnivåer for måling. Trefas høyttaler. Universalfeste for målestenger. Magnet for takapplikasjoner. Robust, gummiert kapsling. Automatisk avstenging etter 5–8 minutter.
Varemerke
Beskrivelse
En smidig mottaker for innendørs og utendørs bruk, og rekkevidder på opptil 200 m i kombinasjon med rotasjonslaser GRL 400 H Professional og GRL 300 HV Professional. Optisk og akustisk visning av laserens siktelinje. Beskyttelsesklassifisert (IP 65). Magneten på toppen gir god feste. To nøyaktighetsnivåer for måling. Trefas høyttaler. Universalfeste for målestenger. Magnet for takapplikasjoner. Robust, gummiert kapsling. Automatisk avstenging etter 5–8 minutter.
Dette er inkludert:
-1 stk. 9 V-batteri (6LR61)
-Feste
Tekniske data:
Rekkevidde: 0 – 200 m
Strømforsyning: 1 stk. 9 V 6LR61-batteri
Beskyttelsesklasse: IP 65
Vekt ca: 360 g
Lengde: 145 mm
Bredde: 75 mm
Høyde: 30 mm
Målenøyaktighet (fin/grov): ± 1 mm / ± 3 mm
-1 stk. 9 V-batteri (6LR61)
-Feste
Tekniske data:
Rekkevidde: 0 – 200 m
Strømforsyning: 1 stk. 9 V 6LR61-batteri
Beskyttelsesklasse: IP 65
Vekt ca: 360 g
Lengde: 145 mm
Bredde: 75 mm
Høyde: 30 mm
Målenøyaktighet (fin/grov): ± 1 mm / ± 3 mm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bosch Power Tools |
|---|---|
| Art.Nr. | 0601015400 |
| Farge | Blå |
| Høyde | 30 mm |
| Lengde | 145 mm |
| Produsentens Art.Nr. | 0601015400 |
| Produkttype | Lasermottaker |
| Bredde | 75 mm |
| Spenning | 1,2 V |
| Kraftkilde | Batteri |
| Serie | Bosch - Professional |
| Versjon | Med batteri og lader |
| EAN-nr | 3165140486965 |